O firmie

Od 2013 roku oferujemy bogaty asortyment śrub napędowych do silników zaburtowych i stacjonarnych różnych typów. Są to aluminiowe, stalowe oraz wykonane z Vortexu śruby 3- i 4-łopatowe, współpracujące z silnikami produkcji: Evinrude, Johnson, Honda, Mercury, Mariner, Mercruiser, Nissan, OMC, Suzuki, Tohatsu, Yamaha, Volvo Penta.

Oferowane przez nas śruby aluminiowe BS.PRO są produkowane przez południowokoreańskie przedsiębiorstwo BaekSan Propeller, którego jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem na Europę Centralną.

W ofercie posiadamy również śruby aluminiowe produkcji chińskiego przedsiębiorstwa Polaris Group, którego jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem na Polskę.

Śruby stalowe są produkcji amerykańskiej renomowanej firmy PowerTech, specjalizującej się w produkcji śrub własnej konstrukcji od roku 1986. Jesteśmy dystrybutorem PowerTech na Polskę.

Śruby kompozytowe o wymiennych łopatach są produkcji amerykańskiej firmy Piranha, zlokalizowanej w Kalifornii.  Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem tych śrub.

Operatorem sklepu SrubyNapedowe.pl jest przedsiębiorstwo "H2GEN A. Popończyk" z siedzibą 

Knis 8 / 2, 11-520 Ryn posiadające numer identyfikacji podatkowej NIP: 527-000-65-58

BaekSan distribution agreement

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl